יעוץ מס

קיי קונסלטנטס הוא משרד יעיל וצעיר הנותן שירותי הנהלת חשבונות ויעוץ מס לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות עד לשלב המאזן.

אנחנו עוסקים בכל התחומים הנדרשים לעצמאי בתחום החשבונאות ויעוץ המס:
הנהלת חשבונות שוטפת, טיפול במשכורות כולל יעוץ בנושא חוקי העבודה, הגשת דו"חות שנתיים והצהרת הון למס הכנסה, טיפול במעמד הלקוח במוסד לביטוח לאומי – תשלומיו לביטוח לאומי ומיצוי זכויותיו בו, ניתוח העסק והמלצות לשיפור.

הטיפול כולל ייצוג ברשויות והשתתפות בדיונים במקרה הצורך.
 
2014-07-24_162715.jpg

מילת המפתח שלנו היא הקשבה ללקוח והיענות לצרכים שלו. חשוב לנו להבין ולדעת מה מצבם של לקוחותינו מבחינה אישית ומבחינה עסקית, כיוון ששני התחומים חשובים מאד לצורך תכנון המס של העסק.

כשלקוח מגיע, אנחנו מסבירים לו איזה מסמכים חשוב לאסוף, וכיצד עליו לנהל את ספרי החשבונות שלו. אנחנו מוודאים שהוא הביא את כל ההוצאות העסקיות וכמובן שולחים תזכורות כדי שהלקוח יעמוד בלוח הזמנים ולא ייווצרו לו איחורים וקנסות. אנחנו מקפידים מאד על תהליכי עבודה מסודרים ויעילים מהשלב של איסוף החומר ועד השלבים של הגשת הדוחות למע"מ ולמס הכנסה וכל ההתכתבויות והעדכונים מול רשויות המס.

צוות המשרד עובד תוך תקשורת פנימית גבוהה, וניסיון מתמיד להשתפר ולהתייעל. חשוב לנו לעמוד בתנאי שירות גבוהים ולתת מענה אישי ועדכני לכל לקוח ולקוח.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו.
 
ג'ין קיי - יועצת מס מייצגת
04-6373596
 
שם:
טלפון:
דוא"ל: